AJAR Group

Ajar Group oferuje Państwu outsourcing działań sprzedażowych, marketingowych, reklamowych, promocyjnych oraz PR – jako jedno z najbardziej skutecznych narzędzi, jakie firmy mogą zastosować dla zwiększenia swoich zysków. Skuteczne i profesjonalne rozwiązania, które oferujemy stanowią odpowiedź na Państwa potrzeby i przyczynią się do rozwoju firmy. 

Dla naszych klientów poszukujemy również zewnętrznych źródeł finansowania i pomagamy znaleźć dotacje unijne na wdrażane działania. Zajmujemy się całością procesów związanych z udziałem Funduszy Europejskich od momentu wyboru źródła dotacji, przez proces aplikowania o dofinansowanie, realizację projektów, aż po końcowe rozliczenie dotacji. 

AJAR Group – Jesteśmy gotowi sprostać Państwa wymaganiom 

0
Jest nas
0
Na rynku już jesteśmy
0
+
Wykonanych projektów

AJAR Group - firma świadcząca przedsiębiorstw następujące usługi

CableCam

Chcesz zostać twórcą filmów lub chcesz stworzyć piękne ujęcia? Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebą ponieważ w naszej ofercie możesz znaleźć CableCam dzięki, któremu Twoje ujęcia staną się dynamiczne i płynne. 

Tero/Samochód RC

W naszej bogatej ofercie znajduję się wiele interesujących modeli, które są do Państwa dyspozycji. Nasze najciekawsze modele to:  

Streaming

Streaming w dzisiejszym rozumieniu może być jako pokazywanie gry na żywo jak i spotkanie z widzami oparte o rozmowę pełna interakcji, z ogromną chęcią pomożemy Państwu, aby transmisje były najwyższej klasy.

360/VR

W ostatnich latach bardzo popularne stało się robienie zdjęć 360, dlatego nasza firma pozwala Państwu na wypożyczenie urządzeń pozwalających dogonić ten trend, nasze urządzenia pozwalają na wykonywanie prostych ujęć jak również nagranie materiału video. 

Mapy własne Google maps

Mapy własne, które mogą być tworzone przez nasze urządzenia z specjalnej oferty, która czeka na Państwa w naszej bogato zaopatrzonej wypożyczalni sprzętu.

Agencja AJAR Group

Agencja AJAR Group 

Wspomaga firmy w maksymalizacji zysków na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Oferujemy Państwa firmie outsourcing działań sprzedażowych, marketingowych, reklamowych, promocyjnych oraz PR. 

Działania marketingowe te wymagają wiedzy eksperckiej, doświadczenia oraz dużego nakładu pracy i czasuktóre Państwu oferujemy. Przekazanie tych działań wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej jaką jesteśmy umożliwia Państwu swobodne korzystanie z wiedzy i umiejętności naszych ekspertów z dziedziny marketingu, sprzedaży, reklamy, PR i dokładnie wtedy i w tych obszarach, w których są oni niezbędni, pozwalając jednocześnie znacząco obniżyć koszty Państwa działalności. 

Wierzymy w wartość indywidualnego podejścia, ponieważ jest ono dla nas najważniejsze. Opieramy nasz biznes na elastyczności stosowanych rozwiązań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i sięgamy po narzędzia, które w optymalny sposób przyczynią się do Państwa sukcesu. Nasi eksperci nie bo się wyzwań, myś kreatywnie, biorąc pod uwagę Państwa budżet i charakter firmy.