Wynajem Sprzętu

Tero/Samochody RC

Tero Samochody Rc

W naszej bogatej ofercie znajduję się wiele interesujących modeli, które są do Państwa dyspozycji. Nasz najciekawszy model to Freefly Tero, sprzęt najwyższej półki. Gotowy na każde wyzwanie dzięki swojej jakości i wysokiej klasie. Jest to dwudziestko kilowa maszyna dzięki, której Państwa ujęcia będą profesjonalne. Przystępny rozmiar pozwala na ujęcia w małych i ciasnych miejscach. Jest wyposażony w Izolator drgań, jest to zaawansowany system stabilizacji platformy na, której znajduję się aluminiowa platforma pozwalająca na montaż Movi i innych dodatków.

CabelCam

CableCam

Chcesz zostać twórcą filmów lub chcesz stworzyć piękne ujęcia? Państwa ujęcia staną się dynamiczne i płynne dzięki Cable Cam marki Vavavon, który jest wykorzystywany na wielu planach filmów kinowych. Jest przystosowany do pracy w różnych warunkach dzięki czemu uwidacznia się jego niezawodność. Oczywiście w naszej ofercie znajduję się takie urządzenie, wystarczy jeden telefon żeby Twój plan filmowy stał się profesjonalny.

360

360

W ostatnich latach bardzo popularne stało się robienie zdjęć 360, dlatego nasza firma pozwala Państwu na wypożyczenie urządzeń pozwalających dogonić ten trend, nasze urządzenia pozwalają na wykonywanie prostych ujęć jak również nagranie materiału video. Świętnym przykładem takiego urządzenia jest Insta360 Pro, który czeka na Państwo w naszej ofercie. To małe urządzenie ma wielkie możliwości na przykład nagranie filmu w perspektywie 360 stopni w jakości 8K. Do samej kamery posiadamy również zestaw Insta350 Pro GPS module, dzięki któremu możemy tworzyć własne mapy bądź obrazy terenu.

VR

VR

Wirtualna rzeczywistość pozwala na postawienie się w roli bohatera gry lub poczuć emocję, które płyną do nas z wrażeń oddziaływujących bezpośrednio z okularów. W naszej ofercie znajdują się takie urządzenia, które są gotowe do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

Sprzęt który posiadamy

It is possible to wonder what you should do to ensure you trust writing services online. Be mindful of privacy and confidentiality if you have doubts. An experienced writing service offers original writing and will guarantee your essayclub review confidentiality. The service also offers assurances of money back as well as 24/7 customer service. Reputable paper writing services will cooperate with professional writers to meet strict deadlines. Prior to making a purchase, it is important to review the reviews.